Produkty a služby reklamní agentury Attractive

videoprodukce attractive

Videoprodukce


Využite na maximum sílu videa, vysílejte zadarmo na webu, YOUTUBE a FACEBOOKU,..  

Videa mají potenciál nahradit živé obchodníky. Snadno se sdílí. Jsou efektivní - působí na zrak i sluch. Točíme firemní videa, reportáže z akcí a tvoříme produktová videa, či animace, které mají příběh a pointu. Kombinujeme reálné záběry s animovanou infografikou, podbarvené odpovídající hudbou. Kvalitně sestříhaná videa dodáváme v českém, anglickém i německém jazyce včetně profesionálního hlasového komentáře. Samozřejmosí je produkční příprava, návrh scénáře a související poradenství pro klienty, kteří nemají v této oblasti příliš zkušeností.  

odeslat poptávku 

 


 Tvorba www stránek

 

pc


Váš web je vaše vizitka a komunikace se zákazníky, vaše místo prodeje

Děláme moderní www stránky, optimalizované pro vyhledávače a pro mobilní telefony. Váš web propojíme se sociálními sítěmi. Díky tomu, můžete své stránky částečně aktualizovat pomocí mobilu. Dokončením webu to nekončí, postaráme se i o to, aby na váš web přicházelo více lidí, a aby generoval více objednávek či poptávek.

odeslat poptávku 

 


ilustrace graficky design

Grafický design


NAVRHNEME NEBO MODERNIZUEJME VÁŠ LOGOTYP,  DOPORUČÍME FIReMNÍ BARVY, PÍSMA, DEFINUJEME ZÁSADY VAŠÍ PREZENTACE. GRAFICKÝ DESIGN UPLATNÍME VE VŠEM, CO PRO VÁS NAVRHNEME A VYROBÍME. 

Grafický design je hlavním pilířem reklamy a marketingové komunikace. Provází vás na každém kroku a říká o vás jaká jste firma. Grafický design nekonečně mnoho podob, není sebemenší problém navrhnou jej tak, aby byl zcela unikátní a korespondoval se zaměřením vaší firmy.  

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 


Tisková produkce

 

4 tiskovinyTiskneme vše od vizitek, přes běžné prospekty, mnohostránkové katalogy, brožury až po billboardy a velkoplošné poutače. SPOLUPRACUJEME S NEJLEPŠÍMI TISKÁRNAMI VE STŘEDNÍ EVROPĚ. 

Tiskneme na běžné i velmi kvalitní papíry, na billboardové papíry, na strukturované luxusní papíry, na bannerová plátna, na plast, na samolepící fólie. Tiskneme technologií ofsetového a digitálního tisku, sítotisku a rotačního tisku. Za úspěchem tiskovin stojí úsilí a kroky, které tisku předcházejí. Tisk je rutina. Grafická a typografická příprava je umění. Naše know how v oblasti reklamy a marketingu je to, co je dělá z potištěného papíru reklamu, která funguje.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


firemni akce eventy ilustrace

Firemní akce, eventy

 


Zajistíme kompletní program po umělecké, hudební a technické stránce 

Několikát v roce nastávají příležitosti, kdy je účelné se neformálně setkat se svými obchodními partnery či zaměstnanci. Pokud chcete z dané události vytěžit maximum, obratťe se s organizací celé akce na nás. Zajistíme kompletní program po umělecké, hudební a technické stránce. Dodáme odpovídající gastronomický servis a dárky pro hosty. To vše v rámci daného rozpočtu.í.  

odeslat poptávku

 


Fotoprodukce

fotoprodukce


Dokonale vyfotíme vás, vaší firmu, vaše produkty v reálném prostředí nebo ve studiu, včetně 360° animací.

Kvalitní fotografie a vizuály jsou základem reklamy a marketingové komunikace. Profesionálně nafotíme vás, vaší akci i vaší firmu. Používáme špičkovou fototechniku a moderní technologii pro produktovou fotografi včetně 360°animací. Pro reklamní fotografii zajistíme kompletní produkci.  Jsme ATTRACTIVE - atraktivní modely a modelky a vizážistka jsou při focení samozřejmostí.

odeslat poptávku